FORGOT YOUR DETAILS?

Air Dome Çadır

Şişme Çadır ve Dome Çadır

 

Görünüm itibari ile ilgi odağı olan şişme dome çadır modelleri, Açık hava ve kapalı alan kullanımlarına uygun ürünlerdir .Şişme Çadır Sistemleri;Müşterilerimizin öncelikli beklentisi karşılıklı güven,çözüm odaklı satışın background kısmında kalmasıdır.Önceliğimiz güvenilir satış doğrultusunda hedefimiz sizlerin istekleri ve kullanım amaçlarına en uygun model seçiminin üretim aşaması olmuştur.Şişme çadır modellerinin rağbet görme sebepleri başında kolay ve pratik kullanım yapılar olması gelir, bununla beraber Şişme çadır modellerinin kullanım alan tercihinin yaygın olması, aynı zamanda Şişme çadırların kendi alanına aşkın model seçenekleri barındırıyor olmasıdır.

Dijital baskı ile görsel ve renklendirme uyguladığımız Air Dome Çadırları istenilen ölçü ve özelliklerde hazırlıyoruz. Dev Markaların tanıtımve organizasyonlarının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan şişme dome çadırlar 24 ay kullanım güvencesi ile yurt içi ve yurt dışı teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

%100 doğa dostu ürünler kullanılarak hazırlanan şişme çadır sistemleri yüzlerce malzeme seçeneklerimiz ile kullanım amacına uygunluğu tarafımızca sağlanmaktadır.

Sizde özel tasarımlarımız ve fiyatlarımız için bizlere ulaşın..!

ÜRÜNLERİ İNCELEMEK ve FİYATLARI GÖRMEK İÇİN....

DETAYLI BİLGİ VE ÜRÜNLERİMİZ için +90 242 345 17 16 Bizlere Ulaşın...!
TOP